Today’s Hours Getting Hours
Ellis Leather Accent Chair
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern |
Elroy Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Endurance Chestnut Leather Chair
| Dimensions | 41 × 52 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Galvin Chair
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Leather, Nailheads, Wheels |
| Style | Traditional |
Garner Leather Barrel Swivel Chair
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 34 × 31.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Modern |
George Leather Swivel Chair
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 31 × 41 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Grace Chair
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Transitional |
Graham River Leather Power Sliding Chair
| Dimensions | 47 × 52 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Greyson Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Gus Rocker
| Dimensions | 32 × 30 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Rocking, Wood |
| Style | Traditional |










