Today’s Hours Getting Hours
Carolina Leather Roll Arm Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 40 × 37 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Casual, Modern |
Carolina Leather Sock Arm Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 40 × 37 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Carolina Leather Thin Track Arm Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 37 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Carolina Leather Track Arm Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33 × 37 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Carson Chair
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 48 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Carson Leather Chair B3936-20
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Chair L063710BDSC
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 33 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Transitional |
Clemmons Chair
| Dimensions | 41 × 45 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
CM Leather Chair
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 35 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern, Transitional |
CM Leather Chair L035710BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
CM Leather Chair L061310BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |











