Oliver Fabric Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Oliver |
| Features | Customizable, Fabric |
Quinn Fabric Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Quinn |
| Features | Fabric |


