Sky Fabric Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 43 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 41 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |




