Knox Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Lake Lure Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Lily Swivel Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Loft Living Accent Chair 000215
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue, Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Loft Living Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Lyndon Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
M9 Series Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Green, Grey, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Martine Skirted Chair
| Dimensions | 39 × 35 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Milner Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Modern Living Room Chair 036210BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Monroe Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |











