Junie Swivel Chair
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Junie |
| Features | Swivel |
Kavali Outdoor Dining Armchair
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Kavali |
| Features | Fabric |




