Today’s Hours Getting Hours
Parkway Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Casual |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Randall Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Raymond Leather Power Recliner
| Dimensions | 40.5 × 39 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rio Fabric Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline |
| Style | Transitional |
Rocker Recliner EZ1A052
| Dimensions | 37 × 32 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Savona Full Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Smyrna Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Sofa 731850BD
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 93 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |












