Lennox Fabric Loveseat
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 58 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lennox |
| Features | Fabric |
Libby Fabric Loveseat
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Libby |
| Features | Fabric |







