Jasper Fabric Loveseat
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 66 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jewel Fabric Loveseat
| Dimensions | 36 × 65 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Jewel |
| Features | Fabric |





