Stacy Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
Stacy Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
Stacy Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Orange |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
Stacy Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
Surrey Hills Recliner
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Surrey Hills Recliner Bay Brown
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |
Surrey Hills Wood-Frame Sofa
| Dimensions | 38.5 × 88.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Theo Push Back Recliner
| Dimensions | 36 × 29 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |




