Kinley Chair
| Dimensions | 40 × 39 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Kinley Sofa
| Dimensions | 40 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Knox Chair with Nails
| Dimensions | 42 × 53 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Knox Loveseat
| Dimensions | 42 × 72 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Knox Sofa
| Dimensions | 42 × 96 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Kora Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Kylie Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Kylie Sofa
| Dimensions | 38 × 85 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
L028210BD Leather Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
L702950BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
L782750BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
L9 Power High Leg Recliner
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |














