Leather Sectional L7565BD-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Leather Sectional L7565BDPIL-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Leonard Push Back Recliner
| Dimensions | 39 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Lily Swivel Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Loft Living Accent Chair 000215
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue, Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Loft Living Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Loft Living Kennedy Sleeper Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Loft Living Kennedy Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Loft Living Mannie Sleeper Sofa
| Weight | 60.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Loft Living Sleeper Sofa
| Weight | 59.99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 85 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary, Modern |
Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Louis Leather Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Transitional |
Luca Sofa
| Dimensions | 42 × 89 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Luca Sofa with Floating Ottoman Chaise
| Dimensions | 68 × 34 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |













