Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Louis Leather Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Transitional |
Luca Sofa
| Dimensions | 42 × 89 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Luca Sofa with Floating Ottoman Chaise
| Dimensions | 68 × 34 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Luckenbach Sectional
| Dimensions | 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Luckenbach Sectional with Nails
| Dimensions | 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Casual |
Lyndon Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Lyndon Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Lyndon Sofa
| Dimensions | 42 × 88 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Lynette Leather Sectional
| Dimensions | 85 × 86 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
M9 Series Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Green, Grey, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
M9 Sofa
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 77 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
M9431257
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Maddox Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable |
| Style | Contemporary |














