Sectional PD24232BD
| Dimensions | 40 × 98 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Sectionals L933231
| Dimensions | 95 × 97 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Seneca Falls Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Shipley Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Shipley Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Contemporary, Modern |
Sidney 89-inch Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Silas Chair
| Dimensions | 39 × 44 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Silas Sofa
| Dimensions | 39 × 85 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Silas Sofa with Nails
| Dimensions | 39 × 85 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Smyrna Full Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Smyrna Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Smyrna Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Smyrna Twin Sleeper
| Dimensions | 38 × 53 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sofa 731850BD
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 93 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Sofa 773550
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |












