Studio C Essentials Rose Sleeper Sofa
| Weight | 43.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 73 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Studio C Swivel Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Surrey Hills Recliner Bay Brown
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |
Swivel Glider 063610SG
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |


