Patterson Fabric Chair
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 56 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Chair
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 56 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Loveseat
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Loveseat
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 96 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 96 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Chair and a Half
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 54 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Chair and a Half
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 54 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Full Sleeper
| Weight | 201 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 78 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Full Sleeper
| Weight | 201 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 78 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Loveseat
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |





