Orchard Street Power Motion Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
P725454BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Multicolor, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
P744950BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Paula Deen Chair P023910BD
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Paula Deen Chair P080800BD
| Dimensions | 22 × 27 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Coastal, Cottage |





