Surrey Hills Wood-Frame Sofa
| Dimensions | 38.5 × 88.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Swivel Glider 063610SG
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Swivel Glider 0636110SG
| Dimensions | 36 × 35 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |


