Studio C Swivel Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Surrey Hills Recliner
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Surrey Hills Recliner Bay Brown
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |
Surrey Hills Tuxedo-Arm Chair Driftwood
| Dimensions | 39.5 × 37 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Surrey Hills Tuxedo-Arm Chair Tabacco
| Dimensions | 39.5 × 37 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |

