Woodlawn Fabric Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric |
Yukon Fabric Power Recliner
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Yukon |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Yukon Fabric Recliner
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Yukon |
| Features | Fabric |
Corey Swivel Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Wright Push Back Recliner
| Dimensions | 37 × 34 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |






