Grisham Manual Recliner
| Dimensions | 42 × 37.5 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Manual Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Wall Recliner Brown
| Dimensions | 42.5 × 37 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Wall Recliner Grey
| Dimensions | 42.5 × 37 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Helen Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Recline, Reclining Furniture, Wood |
| Style | Transitional |
Highlands Recliner
| Dimensions | 39 × 31 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Kora Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Leonard Push Back Recliner
| Dimensions | 39 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Marybeth Rocker Recliner with Handle
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Marybeth Swivel Gliding Recliner with Handle
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline, Reclining Furniture, Swivel |
| Style | Casual, Transitional |
Rocker Recliner EZ1A052
| Dimensions | 37 × 32 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Surrey Hills Recliner
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Walnut Grove Recliner
| Dimensions | 38 × 26.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Woodlands Small Roll Arm Power Recliner with Nails
| Dimensions | 41.5 × 32.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Metal, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |







