Essentials Sleeper Sofa 787850-68
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
F9 Sleeper Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Holden Queen Sleeper
| Dimensions | 36 × 81 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Holden Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Jaden Queen Sleeper
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Maroon |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Jaden Queen Sleeper
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Rustic |
Loft Living Kennedy Sleeper Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |




