Main Street Fabric Full Sleeper
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Main Street |
| Features | Fabric |
Main Street Fabric Sleeper
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Main Street |
| Features | Fabric |
Main Street Fabric Twin Sleeper
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Main Street |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Full Sleeper
| Weight | 201 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 78 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |









