Finley Fabric Sofa
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Finley |
| Features | Fabric |
Finley Leather Power Inclining Sofa
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 82 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Finley |
| Features | Leather, Power, Power Reclining |




