Borneo Outdoor Dining Chair
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Borneo |
| Features | Fabric |
Cellini Outdoor Dining Chair, 2 Per Box, Priced Each
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cellini |
| Features | Fabric |