Today’s Hours Getting Hours
Turkingsly Vase
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.25 × 11.25 × 11.13 in |
| Color | Green, Red/Burgundy, Spice/Teal/Antique White, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Other |
| Series Features | Vase. Spice, teal and antique white glazed terracotta. Due to the finishing process of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Turkingsly Vase
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.88 × 10.88 × 14.88 in |
| Color | Green, Red/Burgundy, Spice/Teal/Antique White, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Other |
| Series Features | Vase. Spice, teal and antique white glazed terracotta. Due to the finishing process of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Pigeonford Wall Art
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 42.5 × 41.75 in |
| Color | Blue, Brown/Beige, Multi, Orange, Red/Burgundy, White, Yellow |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Shape | Square |
| Series Features | Abstract design in shades of white, black, spice, navy, teal and gold. Framed gallery wrapped canvas. Hand painted embellishment. D-ring bracket for hanging. Hangs four ways. Due to the hand crafted nature of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Montgain Wall Art
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51.25 × 75 × 3.38 in |
| Color | Black/Gray, Blue, Brown/Beige, Multi, Red/Burgundy, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Series Features | Abstract design in shades tan, teal, navy, gold and black. Framed gallery wrapped canvas. Hand painted. D-ring bracket for hanging. Vertical and horizontal hanging. Due to the hand crafted nature of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |



