San Gabriel Cocktail Table
| Dimensions | 23 × 56 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Traditional |
Santa Barbara 49.5″ Square Coffee Table
| Dimensions | 49.5 × 49.5 × 16.5 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
St. Lawrence Turned Drink Table
| Dimensions | 18 × 18 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |