Almanza Sofa
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 92 × 41 in |
| Brand | Ashley Furniture |
| Color | Brown/Beige, Wheat |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 92 × 41 in |
| Brand | Ashley Furniture |
| Color | Brown/Beige, Wheat |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |