Dempsey Buffet Lamp, Brass
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brass |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Dempsey |
| Features | Fabric |
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brass |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Dempsey |
| Features | Fabric |