Score Fabric & Leather Power Lift Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 36 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Score Fabric Power Reclining Loveseat with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Score Leather Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests & Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Score Leather Power Reclining Loveseat with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |





