Western Sky Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Western |
| Features | Fabric |
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Western |
| Features | Fabric |