Westside Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Westside Leather Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |
Westside Leather Chair and a Half
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 52 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |
Westside Leather Cocktail Ottoman
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |
Westside Leather Loveseat
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 59 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |










