Bexley Fabric Chair
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 49 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Fabric |
Bexley Leather Chair
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 49 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Chair
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 49 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Blanchard Fabric Chair
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Blanchard |
| Features | Fabric |