Sanctuary California King Upholstered Bed
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 87.5 × 82.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Traditional/Formal |
| Bed Size | California King |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Sanctuary King Upholstered Bed
| Weight | 267 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 87.5 × 82.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Traditional/Formal |
| Bed Size | King |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |