Mason Fabric Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 244 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 66 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Mason Fabric Power Reclining Sofa
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Mason Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 295 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Mason Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |
Mason Fabric Reclining Loveseat
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 66 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric |
Mason Fabric Reclining Sofa
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric |



