Mia Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Mia |
| Features | Fabric |
Mia Fabric Ottoman
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Mia |
| Features | Fabric |
Mia Fabric Sofa
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 88 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Mia |
| Features | Fabric |








