Middleton 4478 Armless Chair
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 27 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige Linen |
| Collection | Middleton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Middleton 4478 Corner
Middleton 4478 LSF Chaise
Middleton 4478 LSF Section
Related products
Chairside Table
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.