Niah Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Niah |
| Features | Fabric |
Niccolai Buffet Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Niccolai |
| Features | Fabric |





