Triple Cloud Bench
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 61 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Triple |
| Features | Fabric |
Triton Fabric Power Recliner
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Collection | Triton |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Triton Fabric Recliner
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Collection | Triton |
| Features | Fabric |


