Today’s Hours Getting Hours
Luna Power Recliner
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Luna Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Luna Power Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary, Modern |
Luna Power Rocking Recliner & Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary, Modern |
Luna Recliner
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Luna Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Rocker |
| Style | Contemporary, Modern |
Lyndon Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Lyndon Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Lyndon Sofa
| Dimensions | 42 × 88 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Lynette Leather Sectional
| Dimensions | 85 × 86 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Lyon Sofa
| Dimensions | 40 × 90 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |












