Today’s Hours Getting Hours
New Traditions Chesterfield Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 99 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
New Traditions Flared Wings Chair 007910
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
New Traditions High Back Chair 007110
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
New Traditions Ottoman 018200
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
New Traditions Sectional 7232BD-Sect
| Dimensions | 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
New Traditions Sofa 702950
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
New Traditions Sofa 795670
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Contemporary, Modern |
New Traditions Swivel Glider Chair 003710SG
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Newport Swivel Glider Recliner
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Nirvana Armless Chair
| Dimensions | 41 × 23 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Nirvana Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Nirvana Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Faux Leather |
| Style | Transitional |
Nirvana Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Nirvana Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |














