Today’s Hours Getting Hours
Moxy Loveseat
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Moxy Loveseat
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 61 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Moxy Loveseat
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Moxy Loveseat
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 57 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Moxy Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Moxy Loveseat
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Moxy Loveseat
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Moxy Loveseat
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Moxy Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Moxy Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Moxy Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Moxy Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Moxy Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Moxy Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Moxy Ottoman
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |














