Today’s Hours Getting Hours
Mitchell Loveseat
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 59.5 × 34 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Mitchell Track Arm Chair
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35.5 × 34 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Mitchell Track Arm Sofa
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 83 × 34 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |














