Today’s Hours Getting Hours
Maxwell Barrel Back Accent Chair
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29.5 × 29.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Maxwell Chairs
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29.5 × 29.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Maxwell Swivel Glider
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29.5 × 29.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Medium Wing Cross Base Recliner with Ottoman
| Brand | Stressless |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Metro Hutch & Buffet METC13BS
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glass, LED Lights, Lighting, Power, Storage, Wood, Wood Veneers |
| Style | Contemporary |
Midtown Bed -Special Order
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Chest Sandstone
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 56 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Dresser Sandston
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Maple 6 Drawer Dresser
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Maple Chest
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 56 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |












