Today’s Hours Getting Hours
Mason Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 295 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Mason Power Rocking Recliner
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Mason Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Mason Recliner
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Reclining Loveseat
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 66 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Reclining Loveseat with Console
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Reclining Sofa
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Mason Rocking Recliner
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Mason Sleeper Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Matteo Large Sofa
| Dimensions | 37 × 126 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Century Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Matthews Glider Recliner w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Features | Customizable, Glider, Power Recline, Reclining |
Mavin Prestige Arm Chair
| Dimensions | 17.75 × 23.25 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |













