Today’s Hours Getting Hours
Marge Upholstered Dining Chair
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 41.3 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Marietta Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Marietta Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Maris Recliner
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 40.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |
Marley P3 Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining Furniture, USB, Wall Saver |
| Style | Transitional |
Marquee Club Level Loveseat w/Power and Console
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Marquee Club Level Sofa w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Martine Cocktail Table
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Martine Pillowback Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |














