Today’s Hours Getting Hours
Milner Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Milner Sectional
| Dimensions | 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Milner Sofa
| Dimensions | 38 × 95 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Minnie P2 Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Minnie Power Recliner
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Minnie Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Minnie Power Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Transitional |
Minnie Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Traditional |
Minnie Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Reclining Furniture, Rocker |
| Style | Transitional |
Minnie Swivel Gliding Recliner
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Swivel, Upholstered |
| Style | Transitional |
Mission Footstool
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Pink, Red, White |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Mission Power Wall Recliner
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Oak, Power Recline, Wall Hugger |
| Style | Rustic, Traditional |












