Today’s Hours Getting Hours
Sofa 773550
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Sofa PD13147BD
| Dimensions | 37 × 81 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Sofa PD31350BD
| Dimensions | 40 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Somers Leather Reclining Chair
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Somers Reclining Sofa
| Weight | 384 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Sophie Desk Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Adjustable, Fabric, Swivel, Wheels |
| Style | Transitional |
Sophisticated Oat Perfect Match Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 41 × 38 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
South Hampton Bedroom Dresser
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Contemporary |
South Haven Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Cream |
| Features | Customizable |
| Style | Traditional |
South Haven Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable |
| Style | Traditional |
Southampton 7-Drawer Solid Wood
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Southampton Armoire
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |














