Sidney 89-inch Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Sienna Dining Chair
| Dimensions | 16.75 × 17.75 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Silas Chair
| Dimensions | 39 × 44 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Smith Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Smyrna Full Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Smyrna Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Smyrna Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Smyrna Twin Sleeper
| Dimensions | 38 × 53 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sofa 773550
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Sofa PD13147BD
| Dimensions | 37 × 81 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Sofa PD31350BD
| Dimensions | 40 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
South Hampton Bedroom Dresser
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Contemporary |
Southampton 7-Drawer Solid Wood
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |














