Today’s Hours Getting Hours
Digby Two-Cushion Sofa
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 70 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Dining Room Plank Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Wood |
Dixon Power Recliner
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39.5 × 39 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Reclining |
| Style | Transitional |
Dolly Sectional
| Dimensions | 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Double Ottoman w/ Table
| Dimensions | 24.02 × 46.85 × 17.32 in |
|---|---|
| Brand | Stressless |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Double X Back
| Brand | John Thomas Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Coastal |
Dover Fabric Large Rectangle Storage Ottoman
| Dimensions | 30 × 45 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Storage |
| Style | Transitional |
Dover Leather Rectangle Ottoman
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 45 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Transitional |
Dover Rectangle Ottoman
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Dover Rectangle Ottoman 35×25
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 35 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Dover Rectangle Ottoman 45×30
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 45 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |














